Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mitol mehet az ekszertekim...

Mitol mehet az ekszertekim gyomra?

Figyelt kérdés
Ugy tenyernyi nagysagu jol eszik nem latok semmi elvaltozast a viselkedeseben csak ma este nagyon fekete szinut szekletelt es teljesen hig volt! Azt olvastam hogy a helytelen taplalasra vezetheto vissza de en kis fagyasztott hallal etetem es neha adok neki zoldseget gyumolcsot esetleg gyermeklancfuvet es tyukhurt. Tudna valaki segiteni hogy mitol lehet esetleg mivel kezelhetem?
2014. jún. 17. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:

a kajájától, mit adsz neki ?

szárított halat adj neki ha kicsi a teki akkor 2-őt ha közepes 4-5 , nagy akkor 5-6 az enyém kb 7-8 at kap már majdnem akkora mint a fejem.

2014. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De mindenki azt mondja hogy a szaritott hal nem megfelelo mert nincs meg benne minden tapanyag de egy ket hetig kiprobalom.
2014. jún. 23. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!