Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hova vihetem az ékszerteknősöm...

Hova vihetem az ékszerteknősömet, ha már nem fér el a helyén?

Figyelt kérdés
Kicsi már a terkó, nagyobb nem fér el, kénytelenek vagyunk elajándékozni szegényt. De hová vihetem, ahol befogadják/nem lesz teher? (Állatkertbe nem szeretnénk!)
2014. jún. 24. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Lehet hülye kérdés. De miért nem vesztek nagyon terráriumot??

Bár nekem nem volt még teknősöm, de aljas dolognak tartom, hogy ha megunjuk akkor gyorsan túladunk rajta. Felelősséggel tartozunk minden állat iránt.

2014. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vidd vissza őshazájába.
2014. jún. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem meguntuk, hanem kicsi a terrárium amiben van=rohadt büdös, naponta többször cserélem a vízét, úgy hogy annyi kaját adunk neki, amennyit megeszik. Ha ennyire felelősségteljesnek érzed magad más állatja iránt, szívesen odaadom neked is.
2014. jún. 24. 20:04
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyobb terrárium nem fér el.
2014. jún. 24. 20:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Ha otthon lennék, bizony elhoznám, mert bennem ellen annyi, hogyha magamhoz veszek egy állatot akkor élete végéig gondoskodom róla. Nem utólag nyafogok, hogy büdös vagy takarítani kell utána. Nyilván amikor magadhoz vetted, tudtad, hogy mivel jár, és nőni is fog. Felelőtlen vagy.

Mielőtt még kioktatnál. Vannak állataim, és amikor egyik-másik megöregedett, akkor sem dobtam ki, hogy büdös, hogy nem fér el..

2014. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát én biztos átrendezném a lakást, mégha rém gányul, kupisan és zsúfoltan is nézne ki, akkor is nagyobb akvaterrárium... de nem válnék meg az állatomtól csak mert szerencsétlen megnőtt.

Apróhirdetős oldalak állatos rovatában hirdesd elajándékozásra, ha semmi, újrahirdeted, hogy elöl legyen, stb... + menhelyeken kérdezz körbe (van pár, ami hüllőket is befogad, de ne számíts nagy sikerre, teltházasak eléggé)

2014. jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát én meg inkább érzem jól magam a lakásomban, mint hogy büdös állatokkal legyen tele. Az meg, hogy én már nem tudok gondoskodni róla, az nem azt jelenti, hogy lesz@rom hogy milyen helyre kerül. Nem akarom menhelyre beadni, hanem olyan helyet keresek neki, ahol jól érzi magát, pl. kerti tó.
2014. jún. 24. 20:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Ajajj. Remélem többet nem lesz állatod.

Milyen fajta? Van képed róla?

2014. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nah mivan felelős állattartó? Elvesztél?
2014. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!