Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyibe kerülne egy szakállas...

Diramoon kérdése:

Mennyibe kerülne egy szakállas agámát a legolcsóbban tartani? Az árakat kérhetem külön-külön?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy egy 100cm hosszú terrárium a minimum de nem hiszem hogy egy ilyen pici állat ekkora terráriumban alig fér el. Mivel fűthetném a legolcsóbban? Mert olyat is olvastam hogy fűtőlap kétféle égő és külön kálciumban gazdag homok kell neki a padlójára. Szerintetek az elég hogy egy nagyobb akváriumban hálóval a tetején, egy fűtőlámpa mellett és egy kisebb szikladarabon eltartsam? Meg az eledelről azt olvastam hogy akkora tücsök kell neki hogy ne legyen nagyobb a két szeme közti résznél. Tényleg hetente háromszor kell etetni mérettől függően meg heti egyszer fürdetni? Két hónapnál fiatalabbat nem szabad venni? Bocs a kicsit sok kérdés miatt de szeretnék egy ilyen állatot de nem túl nagy a macera vele?

2014. júl. 7. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor na tarts állatot bammeg! Nem véletlenül van leírva neki mi kell minimum. Ez állat. Ha nem érzi jól magát kinyiffan. Kipróbált dologok ezek, nem alku kérdése.
2014. júl. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha hüllőtartásban gondolkodsz, nem tudod olcsón megúszni. Minden hüllőnek vannak különleges igényei, rajtuk nem lehet spórolni, hogy most megveszem a gyengébb fűtést, mert akkor nem elégíted ki az igényeit, ergo nem érzi jól magát.

Egy szakállas agáma nem olyan apró jószág, mint egy gekkó. Minimum 30 centisre nő, hosszú testű, kell neki a tér.

Szerintem erre még készülj rá, mert a hüllőtartásba nem lehet rögtön fejest ugrani.

2014. júl. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha egy gyíkot szeretnék a kertből befogni?
2014. júl. 8. 11:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne tarts állatot, nem neked való. A kertben élő gyíkok pedig védettek.
2014. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van itthon jó pár állat csak szeretnék egy újabbat. Ami nem kutya hal csirke disznó papagály és hüllőt szeretnék.
2014. júl. 8. 14:51
 6/8 A kérdező kommentje:
Az eredeti kérdésre még mindíg nem kaptam választ...
2014. júl. 8. 14:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne az olcsóságra törekedj, hanem arra, hogy minél jobb legyen az állatnak.
2014. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A hüllőtartás nem olcsó hobbi, törődj bele :D
2014. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!