Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Találtam egy kisteknőst....

Keg kérdése:

Találtam egy kisteknőst. Mivel nem készültem rá nincs otthon teknőskajám. Mit adjak neki enni?

Figyelt kérdés
Még nagyon kicsi. 4 cm Szerintem mocsári teknős.
2014. júl. 10. 11:49
 1/5 hollófernyiges ***** válasza:
Hol találtad?
2014. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyár végéig (augusztus-szeptemberig) nevelgesd szerintem úgy nagyobb esélye van a túlélésre ha nálad nem bántják a ragadozók de ahogy írtam később mindenképp engedd el mert védett és mert telelnie is kell.Addig adj neki gilisztát, bogarakat nyers halhúst(néha adhatsz neki apró halat is hogy rászokjon hogy le kell vadásznia valamit).Ha felteszel róla egy képet akkor meg tudom állapítani hogy mijen fajtájú ha mocsári akkor el kellene majd engedned később ha ékszer akkor meg kell tartanod mivel kiszorítja a mocsári teknőst
2014. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
legjobb neki amúgy ha valami kis állandó vizű tóba engeded el vagy a megtalálási helyhez legközelebb eső állanó vízhez mert ott biztosan akadnak majd társai
2014. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engedd el, nem nálad van a helye, hanem a természetben. Attól, hogy fiatal még nem életképtelen.
2014. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

egy kapubejáróban találtam

a közelben csak kiszáradt csatornák vannak

2014. júl. 10. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!