Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A gabonasiklo tényleg ennyire...

A gabonasiklo tényleg ennyire válogatos vagy csak az enyém?

Figyelt kérdés
Ha a boltbol hazahozva rögtön odaadom neki az egeret akkor megeszi, ha éhes, de ha nem eszi meg és elrakom és itthon tartom egy terráriumba az egeret és ugy adom neki oda azt nem eszi meg.
2014. júl. 11. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez érdekes...Szerintem nemigen szoktak a siklók ilyeneket csinálni, tökmintegy nekik honnan viszed oda az egeret. Egyébként amíg a terráriumban vannak az egerek mit adsz nekik ? Mer a szárazkenyeren élőegérnek nincs jó beltartalma. Talán ezt érzi a siklód.
2014. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Adtam az egérnek szárazkenyeret, de melle kapott magokat ( búzát, kukoricát), meg zöldséget és néha gyümölcsöt is. már csináltam olyat is, hogy volt ittho egy egerem már kb 1 hete és azt adtam neki oda elösször odament hozzá megnéze aztán elment, utánna bolti egeret adtam neki amt akkor vettem azt meg egyből megette. Fura egy sikló.
2014. júl. 12. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!