Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szeretnék valamilyen hüllőt...

$$$$$ kérdése:

Szeretnék valamilyen hüllőt tartani gondoltam a gabonasiklóra. De inkább valamilyen gyík szerűséget tartanák. Milyen hüllőt ajánlotk? 40 cm körüli legyen. és lehessen kézbe venni.

Figyelt kérdés
Ami 40cm körülire nő meg. Például leopárd leguán. Gondoltam a szakálasagámára is ami igaz hogy nagyobbra nő meg de nem ez a baj hanem az hogy azt olvastam hogy nem ajánlatos kézbe venni. én viszont szeretném kézbe venni a hüllőmet ha mér megveszem. (nemcsak nézegetni akarom. ) milyen hüllőt vegyek?
2014. júl. 19. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik hüllő sem szereti, ha kézbe veszik. A szakállas agáma tűri legjobban, de ő nagyobb mint 40 centi.
2014. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zowie ***** válasza:
Hát azért akad, amelyik szereti. Nekünk az egyik leopárdgekkó kimondottan várja, hogy kivegyük. Amikor odamegyünk a terkóhoz kijön és néz fölfele, várja a kezet és amikor benyúlunk odajön és felmászik rá:) A többiek nem ilyen haverkodósak:)
2014. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a leopárd gekko szép kis hüllő de én egy kicsit nagyobbat szeretnék. amúgy köszönöm a válaszokat. de még várok tanácsokat.
2014. júl. 19. 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:
A királypiton is bírja a fogdosást, nyugodt állat de a kígyókat etetés után 3-4 napig nem jó ötlet kivenni, mert visszahányhatják az egeret. Piton létére csak 1-1,5 méteres.
2014. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kössz a választ de én sajnálom odaadni neki az egeret.ezért inkább valami gyík fajra gondolok.
2014. júl. 19. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Telepes agáma, galléros díszleguán, kéknyelvű szkink.
2014. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat
2014. júl. 20. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!