Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A gabonasikló meg eszi a degut?

A gabonasikló meg eszi a degut?

Figyelt kérdés
Van a haveromnak egy deguja és már elég öreg az állat orvos nem akarja el altatni mondta adjam oda a kigyómnak meg eszi szerintetek?

2014. júl. 19. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nagy neki,nem tudná megenni.
2014. júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
fordítva
2014. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon buta vagy. Tudhatnád, hogy ez nem megoldás. Az állatorvos meg egy másik kretén,ha ilyen tanácsokat ad. Jó eséllyel a sikló is beledöglene, te meg megérdemelnéd, hogy átéld azt, amit a degu. Az ilyennek még növényt sem engednék tartani.
2014. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Te örülnél neki, hogy ha majd megöregszel és terhére leszel a családodnak elkezdjenek azon gondolkozni, hogyan tegyenek el láb alól? Kézenfekvő megoldásnak pedig az tűnik, ha halálra folytatnak egy 4 méteres anakondával, majd egészben lenyeletnek vele. Ha kijössz, akkor meg lapáttal feltakarítanak. Miért tartasz állatot, ha semmi szeretet és érzelmi kötődés nincs az irányukba? Ha lenne, ilyen meg sem fordulna a fejedben.
2014. júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
már menni se birt te kretén olyan őreg volt jobb igy legalább nem szenvedett el torte a nyakat és kesz meg is ette 1m40 a kigyom miért enné meg a degu őt nem ő a degut
2014. júl. 20. 20:38
 6/15 anonim ***** válasza:
Remélem tényleg csak öreg volt,és nem beteg,mert szegény gabona siklónak ne legyen baja,mert a gazdája egy balek...
2014. júl. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Amúgy én is etettem a gabonasiklóimat deguval egy időben, mikor a kereskedésben nem volt más :)
2014. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Végre egy ertelmes ember utolso neked mekkora volt akkor a kigyod?
2014. júl. 22. 14:46
 9/15 anonim ***** válasza:

Olyan 130 körüliek, mert 2 volt (akkor, már több van :)) plussz a boámnak. Jelenleg van vagy 20 kígyóm, plussz a sok kicsi mert tenyésztem is őket, de ennyinek nem éri meg vennem külön, hanem már itthon tenyésztem nekik a patkányokat :) Persze nem kifejletten kapják, mert egy patkány nagyon nagy (kiv. a boáknak). Mindenki méretnek megfelelőt :)

Amúgy teljesen igazad volt, hogy odadtad a kígyónak, ha úgyis meghalt, akkor végül is senki nem ölte meg, se a kígyó, se a doki altatással, hanem természetesen, csak végül hasznosítottad :)

2014. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igazad van hát most mi csináltam volna szgénnyel?hagytam volna hogy szenvedjen?én nem olom meg az orvos nem akart altatni a kigyo őli meg lehet nem is faj annyira neki és termeészetes is
2014. júl. 23. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!