Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Valami baj van a tekimmel?...

Valami baj van a tekimmel? (több lent)

Figyelt kérdés
van egy 1 éves kislány királytekim. mikor kicserélem a vizet utánapár órával ilyen barna nyálkás cucc lesz a víz alján!! ez mi lehet? valami van a tekimmel? nagyon szeretem és nagyon féltem!!!!! :(

2014. júl. 22. 09:22
 1/6 bence7900 ***** válasza:

Szerintem hívj állatorvost, mert lehet hogy a gyomrával van valami.De azt is ajánlom hogy vegyél neki víztisztítót.


Itt egy Zalaegerszegi s egy Budapesti orvos elérhetősége.


1.:Cím: 8991 Zalaegerszeg-Teskánd, Petőfi Sándor u. 0120/8 hrsz

Telefon: 06-20-956-43-70


2.:

Szakrendelés hüllők részére az Ófalu Állatorvosi Rendelőben

cím: 1135. Budapest Jász utca 46.

tel: +36 30 422 4964

2014. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké már bejelentkeztem az állatorvoshoz. remélem nincs semmi komoly baj.
2014. júl. 22. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a tekivel gond van, de jobb a békesség, vidd el dokihoz. Csak vízcsere után van? Részlegesen cserélsz vizet vagy az egészet? Mekkora helyen van?
2014. júl. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 naponta cserélem a vizet és elég nagy helyen van. Miután vizet cserélek utána folyamatosan több nyálkás cucc lesz a terráriumban.
2014. júl. 23. 10:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Értem. Szinte biztos h nem a tekivel van baj. Van szűrőd?

Próbáld meg, hogy az egész akváriumvizet lecseréled, lesikálod a z akváriumot és az összes berendezési tárgyat, és újra feltöltöd vízzel. Az egész akvárium alja tele van ezzel a valamivel? Kép jó lenne róla.

2014. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam állatorvosnál és azt mondta hogy nincs semmi baja aznap megfigyeltem hogy eszik és láttam hogy a kaja morzsálódik és ez oldodik fel a vizben
2014. júl. 28. 16:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!