Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Leopárd gekkót lehet ivartalan...

Leopárd gekkót lehet ivartalanítani?

Figyelt kérdés
Van leopárd gekkóm egy fiú és szeretnék nőstényeket mellé de nem nagyon szeretnék kicsiket.

2014. aug. 1. 12:18
 1/5 anonim válasza:
Hát azért az nem úgy megy ám...max ha raknak tojásokat, akkor nem kelteted ki. Am szerintem lehet, mert az én hím leopárdgekkómnak egyszer az aktus után kint maradt a pénisze, nem tudta visszahúzni, doki tanácsára kenegettük neki neogranormonnal, hogy legalább le ne száradjon, aztán végül le kellet neki kapni, de nem gáz, mert maradt neki még egy (páros ivarszervük van). Na mondjuk ez nem egyenlő az ivartalanítással. Remélem válaszol egy szakértő is, mert én nem vagyok az, csak voltak gekkóim.
2014. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben és hogyan ha nem szeretném kikeltetni a tojásokat akkor azt hogyan csináljam ?
2014. aug. 1. 14:07
 3/5 anonim válasza:
Latni fogod ugyis, ha van a nostenyben tojas, ha kitojta, akkor egyszeruen vedd ki a terrariumbol, aztan kuka.
2014. aug. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges ivartalanítani, most komolyan vezért fizetnél!? Simán eldobod a tojásokat ha nem kell, vagy el is ajándékozhatod a tojásokat egy valakinek, aki ki tudja keltetni. Én is szoktam, meg kígyót is.
2014. aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
javítás: "ezért fizetnél?" :)
2014. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!