Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Vas megyében eladó bébi...

Vas megyében eladó bébi gabonasikló? Esetleg 80x40x40 vagy 70x30x30 terrárium/akvárium?

Figyelt kérdés

Szeretnék végre egy gabonasiklót.Sárváron lakom, Vas megyében keresek.Bébi érdekelne a leginkább,mert az olcsóbb,mint egy felnőtt.Esetleg egy Vas megyei tenyésztőt tudtok javasolni? Szombathelyen egyik állatkereskedésben 12.000 forint volt egy felnőtt,de én mindenképp bébit szeretnék.

A másik meg hogy eladó terrárium is érdekelne.Lehetőleg 80as vagy 70es hosszal,10.000 forint környékén.Ebben a méretben akár akvárium is érdekel,úgyis én csinálom a hátterét a terkónak.


Nagyon szépen köszönöm,ha valaki tud segíteni!:)



2014. aug. 1. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is sárvári vagyok és pont ebben a helyzetben vagyok. A közelben ezt az egy tenyésztőt találtam, de a weblapjuk elég régen frissült, úgyhogy nem tudom foglalkoznak-e még ezzel.

Ekkora terráriumot, ennyiért max használtan tudsz venni. Nézz körül olx-en, vagy jófogáson.

2014. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia:) Körülnéztem már,de nem találtam a közelben se siklót,se terkót:(

bejelölsz facen,és beszélünk erről?

2014. aug. 4. 12:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs a link lemaradt a tenyésztőtől: [link]
2014. aug. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!