Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Pézsmatekinek melyik a legideá...

Pézsmatekinek melyik a legideálisabb akvárium?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]


2014. aug. 5. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
az elsõ nagyon kicsi, a 60*30ok közül valamelyik jó lesz, én az utolsót venném.
2014. aug. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az utolsó halaknak van, és az összegben benne van egy csomó minden, ami nekünk nem kell majd, mégis ki kellene fizetnem. Plusz a fekete ragasztás sem tetszik. :) De akkor az első kilőve. Köszi.
2014. aug. 5. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is csak azért tetszik mert van teteje, de jobban meggondolva nem túl jó a benne lévõ világítás egy tekinek, bár mondjuk a pézsmateki nem nagyon jár ki napozni... nálam is halas aksiban van, jó 30 cm mély vize van neki, a sziklát, amire kimászhat nagyon ritkán használja, akkor is igazából csak a melsõ 2 lábával kikapaszkodik általában.
2014. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A legjobb az elhúzható üvegtető lenne amúgy. Tető nélkülit nem biztos, hogy be merem vállalni, mert panelban lakom, és bár most éppen én magam is elpusztulok a melegtől, télen nálam nincs fűtés (kiköttettem, mert annyi meleg, amennyi kell nekem, jön alulról is, fölülről is), és valószínűleg megfázni a kistekim. Főleg, hogy most veszem meg, még pici lesz nagyon. Illetve azt nem tudom még, hogy ha etetéshez ki kell venni, mennyire lesz macerás a tetővel babrálni, ki tudom-e venni az etetőn át, stb... Meg olyan ronda az a fekete műanyag izé. :D Tudom, hogy azt mondják a pézsmáról, hogy nem olyan melegigényes, mint az ékszer, de én szeretnék neki azért egy pici napozót, száraz részt, aztán majd eldönti, hogy igénybe veszi-e. :) Ajj. Nem tudom, mi legyen...
2014. aug. 5. 13:04
 5/5 A kérdező kommentje:
*megfázna
2014. aug. 5. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!