Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Lehet-e teknősöket rákkal...

Lehet-e teknősöket rákkal együtt egy akváriumban tartani?

Figyelt kérdés
Van két ékszerteknősöm, és gondolkoztam azon hogy veszek melléjük egy édesvízi rákot. Nem bántanák egymást? Jól meglennének? Mivel táplálkoznak a rákok? Szükséges lesz a nagyobb mértékű higiénia?

2014. aug. 21. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
tekik megeszik.
2014. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd egy akváriumba, a teknős megeheti. Nekem volt 3 rákom, de azok sem fértek meg egymás mellett, volt egy nagyobb, meg 2 kisebb, a két kicsi kinyírta a nagyot, aztán a megmaradtak egymást. Többé nem tartok rákot. :D
2014. aug. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én erre a kubai kékrákra gondoltam, esetleg egy törpe tarisznyarákkal. 2 teknős tényleg nem fér meg 1 vagy 2 rák mellett? :/
2014. aug. 22. 09:11
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tudom... én valamiért nem raknám össze őket :/
2014. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az én teknősömnek a kedvenc nasija a rák, szóval nem biztos, hogy életre szóló barátságot kötnének, de ha elég nagy a terrárium, akkor ha van rá mód, akkor egy üveg lappal esetleg elválaszthatod őket.
2016. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!