Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szerintetek milyen teknőst...

Szerintetek milyen teknőst érdemes venni? Illetve melyik él a legtovább, melyik fajta aktív, vagyis energia dús. Illetve mi a legjobb étel, hely neki, nem tengeri teknőst szeretnék! Az árak felöl is kérdezék.

Figyelt kérdés

fajta?

étel?

nem tengeri teknős!

árak?



2014. aug. 22. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk görög tekink van, zöldségeket eszik, ha olyanja van, órákig köröz a ketrecben, máskor meg fél napig kinyúlva alszik.

Az ára 15-20 ezer körül szokott lenni.

[link]

2014. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszike a válaszodat, még várok más válaszokat is, de megbecsülöm, már voltam görög országban és láttam teknőst, cuki, és ha megkérdezhetem, hány évig él kb. Tudom hogy száz évig is elél valamaelyik, ennyit én is tudok
2014. aug. 22. 15:03
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Vannak ilyen emberek b#zdmeg...XDD Na mindegy azt most elárulom neked, hogy Görögországban NEM csak görög teknősök vannak... Nagyoon okoos vagy!!! -.- Amúgy egy görög teki 15-25ezer ft körül van. Ha szeretnél akkor tenyésztőtől vegyél aki CITES papírt is ad vele. ;) Vörösherét, lóherét, fehérherét és pitypangot adj neki legtöbbször ha van rá lehetőséged! Amúgy minden információt megtalálsz róluk ha esetleg utánnanézel. Bocsi egyépként nem akartam lenéző lenni... Én is holnap kapok egy görög tekit és nagyon sokat olvastam róluk hidd el megéri utánnanézni. Sok sikert a tekihez! :P
2014. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az én teknősöm mocsári teknős, 120 évig él azt olvastam és lemezes haltápot adok neki, azt megeszi :D de nem tudom mennyi egy olyannak az ára mert én az udvarban találtam
2014. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ja és nagyon gyors azt hozzátenném :D
2014. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a pozitív, és a negatív válaszokat is, a pozitívokat azért, mert értelemmel válaszoltak, a negatívokat meg azért, mert jót nevettem rajtuk! :D
2014. szept. 13. 20:04
 7/8 anonim válasza:
nem tudom hol olvastas azt.hogy a mosári teknős 120 évig él,de az nem igaz az biztos! legfeljebb 40 év de az is rika!!!!!!!
2014. nov. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 vörösfülü ékszer tekink van. Fagyasztott halat adunk nekik hetente egyszer(így is túl dagik az állatorvos szerint) és elég sokáig élnek kb. mint egy ember. Az áruk attól függöen változik hol és kitől veszed.
2014. nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!