Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan és mivel etessem az...

Hogyan és mivel etessem az újszülött vízisiklót?

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem fog enni, bármit csinálhatsz, akkor se!
2014. aug. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan tartanak vízisiklót. Állat kereskedésben is lehet kapni. Valahogyan csak lehet etetni.
2014. aug. 31. 00:03
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Hazai vizisiklót ? Azt aligha tudsz állatkereskedésben venni de hs mégis mondd el hol. Amúgy én is próbáltam már tartani kis siklót,de nem evett ezért elengedtem. Viszont fürge gyíkot már sikerült megszelídítenem. Egyébként sáska,giliszta,ebihal,kis béka,halivadék és vizirovarok a fiatal vizisikló tápláléka.
2014. aug. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem floridai vizisiklóra gondolsz. Mert azt hallal szokás etetni,de lehet megeszi a fentieket is. De ezt sem lehet nagyon kapni ,ritka faj.
2014. aug. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A floridaira gondoltam. A hazai védett asszem.
2014. aug. 31. 00:54
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Ja, tényleg hirtelen a hazaira gondoltam én is, mert az tuti nem eszik, próbáltam. Floridai meg nekem is van, nem olyan ritka, minden börzén (budapesten) szoktam látni eladót, egy kifejezetten vízisiklókra szakosodott tenyésztőnél lehet venni. Éz kizárólag halevő! Állatkereskedésben vehetsz neki élőt is vagy fagyasztottat.
2014. aug. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De jó neki az a fagyasztott hal amit a teknősnek is adunk? Nem tudom milyen fajtájú, de ilyen fehér hal.
2014. aug. 31. 11:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem el szokta fogadni a fagyasztottat is, de ez is egyedfüggő, lehet hogy csak élve fogja elfogadni. Sima, egyéb szárazföldi siklóimnál is más és más, van amelyik elfogadja az előre leölt egeret, van amelyik csak élve hajlandó elkapni.
2014. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdemes megpróbálkozni rovarokkal lárvákkal . De nem nagyon fog enni.:)
2016. jan. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!