Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen pitont vagy boát...

Milyen pitont vagy boát javasoltok otthoni tartásra? Királypitonom volt, azt nem szeretnék többet. Nagyon cicós tartani ideális körülmények között, nálam 30-32 C fokon, megfelelő páratartalom mellett sem evett 5 és fél hónapig.

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért nem evett ennyi ideig, mert vermelt. Nekem is volt és semmi cicót nem érzékeltem körülötte. Betettem egy bazi nagy terráriumba, volt bent neki medence, a lámpa amivel világítottam megfelelő meleget adott.....tökéletesen érezte magát.
2014. szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármelyik kígyóval előfordul,hogy nem eszik több hónapig,akkor sem ha minden körülmény megfelelő.nekünk az 5 kígyónkból 3-nál már előfordult,hogy "sztrájkolt".Ezt nem tudhatod előre,hogy lesz e ilyen vele vagy nem.Egyébként a királypitont és a gabonasiklót ajánlják kezdőknek,mert nem macerás tartani.Emellett én még ajánlom a szivárványos boát(nekünk brazíliai van),de ő vele is előfordult már.
2014. szept. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A királypiton tartása pont, hogy n cicós :D kígyó, ne kell minden nap ennie. A barátunké már majdnem akkora mint egy kifejlett, a miénk meg fele akkora, pedig ugyanabban az évben keltek. Az övének jobb étvágya van, a miénk ritkábban eszik, ezért lassabban nő. Ettől még nem cicós, csa nem siet
2014. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!