Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért nem eszik a teknősöm?

Miért nem eszik a teknősöm?

Figyelt kérdés
Már 4 napja nem eszik, csak bele csipeget és aztán otthagya az ételt a sárgafülü ékszteknősöm.Kb.6 hónapos és a páncélja 4cm .A víz hőmérséklete 21-24 körüli. Enni kicsi szárított rákokat,szárított halakat adok.Léci segítsetek mert nem akarom elveszíteni!! :(

2014. okt. 2. 13:57
 1/7 Nincki válasza:
Nekem is volt ilyen régebben, valószínű kicsit lehűlt a levegő és rákészült a téli alvásra. Nincs egy kicsit belassulva is? Ha feljebb tekered a vízmelegítőt pár fokkal akkor megint fog enni.
2014. okt. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de egy kicsit levan lassulva..es akar hanyszor kiveszem alig mozdul inkabb csak egy helybe marad es nezeget. Az egyim baratnom azt mondta, hogy probaljak meg adni neki parizsit de azt olvastam tobb helyen, hogy nem szabad nekik adni mert artalmas nekik.Es koszi megprobalom ;)
2014. okt. 4. 10:25
 3/7 Nincki válasza:
Párizsit semmi képp ne adj neki, attól tuti nem lesz jobb! Saláta, nyers hal, rákok, szívmix és teknős vitamin én ezeket variálom, meg néha veszek neki vizi növényt (először fel akartam dobni kicsitt az akváriumot hát nem tartott sokáig :P).
2014. okt. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De szaritott rakot? Boccs, hogy ilyen kerdeseket szek fel, de tenyleg tanacstalan vagyok. Ezt is megprobalom es akkor nem adok parizsit ;)
2014. okt. 5. 07:02
 5/7 Nincki válasza:
A szárított rák jó bár az enyém nem minden fajtát szeret, a lényeg, hogy ne mindíg csak ugyan azt egye, kell a változatosság.
2014. okt. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és szív-mixet hol lehet kapni? mit tartalmaz?
2014. okt. 18. 10:33
 7/7 Nincki válasza:
Szárított marha szív van benne és a legtöbb helyen lehet venni ahol rákot is. Olyan hengeres dobozban szokott lenni mint amiben a halkaják is.
2014. okt. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!