Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » 2 napja vettem egy Leopárd...

FatCat94 kérdése:

2 napja vettem egy Leopárd Gekkót és nem akart se tegnap se ma enni igaz hogy mikor hazahoztam jól bekajált (3 tücsök) de azóta semmit nem evett és csak van a búvohelyén és alszik a szája meg fényes. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

2014. okt. 5. 11:27
 1/2 antokivi ***** válasza:

A leopárd gekkó etetés gyakorisága:

-Kicsiknek 3 naponta

-Felnőtt állatoknak 2 naponta

A kicsi állatokat lisztkukaccal etessük, kelnőtt állatoknak adhatunk tücsköt, gyászbogárlárvát és vilyaszmolylárvát. Általában 6-7 rovart esznek meg egy alkalommal, hetente többször is. Vizet egy nagyobb lapos, a talajjal egy szintben elhelyezett tálban adjunk az állatnak.

2014. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hülyeség! 20 éve tartok leógekiket, a piciket akár naponta is etetheted nyugodtan, hiszen növésben vannak.


Ha most vetted, nem baj, ha nem eszik. Általában kölzöztetés után van, hogy egy hétig sem esznek, vagy kettö. Ha meg evett már, csak most éppen nem eszik, az sem baj. Nem kutya, nem pusztul bele, hogyha kihagy egy vagy két hetet :D

2014. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!