Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért harapja és kergeti a...

Miért harapja és kergeti a teknősöm a társát?

Figyelt kérdés
Vörösfülű ékszerteknősök, 16 éve élnek együtt egy akváriumban. Pár hónapja az egyik naponta többször kergeti nyitott szájjal a másikat. Mitől lehet ez?

2014. okt. 26. 09:21
 1/2 Chery0048 válasza:
Nekem is ezt csinálták a teknőseim. De egy idő után abba hagyta a harapdálást, és meg nyugodott. De lehet hogy nem eszik annyit a teknősöd. Ha együtt eteted őket az nem igazán jó mert ugye meg eszik egymás elől nekem is ez volt a baj ezért most már külön etetem őket.Hogyha te is együtt eteted őket akkor valószínűleg ez a baj.De ha nem hagyja abba akkor lehet hogy valami betegsége van.
2014. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.


Külön esznek, nem együtt.

Elviszem állatorvoshoz majd, hátha van valami baja. Látszólag nincs, virgonc, eszik rendesen.

Azért se értem a másik viselkedését, mert úgy alszanak el, hogy egymáshoz bújnak.

2014. okt. 31. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!