Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Gorog teknosomom ugy veszem...

Gorog teknosomom ugy veszem eszre, hogy nem eszik, miert lehet?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy abszolut nem eszik-e, vagy csak keveset, de eddig ha enni adtam neki egybol oda ment es enni kezdett, most pedig elfordul es ott hagyja, akkor is ha oda teszem melle. Felek, hogy valami baja van, vsgy csak a huvosebb ido miatt lehet?? Segitsetek :(
2014. nov. 5. 01:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehet a hűvösebb miatt. Az én teknőseim egész nyáron kint voltak a kertben, most behoztam őket, és alig akarnak enni, pedig idebent is 20 fok körül van. Vegyél neki uv lámpát (ha nincs) hadd tudjon napozni és akkor megjön az étvágya a meleg hatására.
2014. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Van neki, csak kiégett az égő és azért nem tettem fel eddig... Faluban lakunk nagyon kint és itt nem tudok beszerezni egyből másikat. De feltettem neki egy rendes lámpát, és az melegít addig még nem lesz meg a rendes.

De szerintem tényleg a hideg volt a baja, mert most szépen napozik a lámpa alatt, nincs behúzódva a sarokba, és evett is. :)

2014. nov. 7. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!