Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Albínó tigrispitonnak mekkora...

Albínó tigrispitonnak mekkora terrárium kell?

Figyelt kérdés

A közel jövőben szeretnék venni, egy albínó tigrispitont. Csak nem tudom, hogy mekkora terráriumra lenne szükségem. Ami nagy kérdés, hogy egy kifejlett példányra mekkora terráriumra lenne szükségem? Esetleg honnan tudnám beszerezni.

Válaszokat előre köszönöm.



2014. nov. 5. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

min 2mx1m, osb lapból csinálsz, de vigyázz mert a nagy kígyó nagy felelősség, ha úgy gondolod hogy kellő tapasztalatod van a kígyótartás terén és megtudnál vele birkózni akkor vegyél azt már meg sem említem hogy engedély kell hozzá mert szerintem a magyar tigrispitontartók 99%-ának nincs, azt nagyon remélem hogy nem első kígyónak akarod, mert akkor érd be kezdésnek egy királypitonnal

ajánlom figyelmedbe ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=kD6yUoFwYR8&list=UUCGLzU6yF7D..

7:40-nél van egy komoly tigrispiton, nyilván ritka az ennyire agresszív állat de azért egy ilyen kígyót akkor is nehéz kezelni ha teljesen "szelíd"

2014. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább valami nagyobb alfajú boa constrictort, az is lehet 3 méteres kifejletten, és szelíd. Nekem van. A tigrispiton nagyon veszélyes állat, és nem szelídíthető, jogos hogy engedély köteles állat
2015. nov. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!