Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy csináljam? Ez nagyon fontos!

Hogy csináljam? Ez nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)))


Szóval elpusztult a papagájom 1 hónapja(BETEG VOLT,meg már idős)És úgy döntöttem karácsonyra szeretnék 1 kaméleont!

Anyum nem szereti a hüllőket,meg nem is akar állatot,apumnak is bebeszélte hogy "ide nem jön több állat"!

Semmit nem akar megengedni, még a halakat se!:PPPP

De akár én takarítom-veszem meg mindenüket-takarítom nem akarja megengedni semmi!De NEM adom fel,mert szeretnék egy sisakos kaméleont és szerezek is!:)))Azt gondoltam hogy sokat mutatom neki hogy "jaj de aranyos bárcsak bárcsak lenne ilyenem",meg mindig karácsony-szülinap-névnap mindenre azt kérem amíg nem kapom meg!Tudom kissé hát..............érthetetlen vagyok hogy már mondták hogy nem,de akkor is!Hogyan csináljam???Más ötletek??Jelzem NEM adom el szereznem kell 1-et!ha számít van 2aranyhörim nagyon jól becsületesen gondozom-etetem-takarítom őket,és suliidő után játszok velük!:33

Szóval azt látják tudok róluk gondoskodni!Tudom kell a kaméleonnak sok minden de decemberben elvileg sok pénzt kap apum és abból 1kaméleon+a felszerelés,kaja bővel kitelne!


2014. nov. 6. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?:) ez nagyon aranyos hogy egy kaméleont szeretnél, mások iphont, meg ilyeneket..
2014. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

12 éves vagyok!:)hát.........a kígyókat utálom!:SSS Bár igazából nem is utálom hanem félek tőlük!:SS De a kaméleonok cukik,meg már teljesen megszerveztem milyet szeretnék!:)Fiút,persze még kicsit,Leonnak nevezem el!:DD

Persze ha sikerül!:)

2014. nov. 6. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mondj amit akarsz szerintem az!:DD

Jobb mint pl:a madárpók!:33

Meg nem a mások véleménye számít róla!:DD

2014. nov. 14. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!