Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nyáron ventilátorral lehet...

Nyáron ventilátorral lehet hűteni a kaméleon terráriumát?

Figyelt kérdés

Törpe kaméleont akarok tartani, de nem tudom milyen magas lesz nyáron a hőmérséklet.. :s mert tavasszal új szobám lesz, nem a nap felőli oldalon, és a földszinten (nem tudom ez mennyit számít.


Gondoltam tehát erre a ventilátorra ennek vannak hátrányai? Egyáltalán hány fokot lehet vele leszedni?


2014. nov. 9. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne zárt terráriumba tedd, hanem olyanba aminek nincs teteje (pl akvárium). Nem ugranak ki. Nekem volt 2 kis kaméleon így, csak addig másztak, amíg a mini bokrok / faágak értek. Légmozgás volt a szobában nyáron, mert a lakásban ment 1 nagy ventilátor és az ablakok is nyitva voltak, de nem irányítottam rájuk közvetlenül. Szerintem nem szeretik, ha fúj a szél, bár kapaszkodni tudnak. Hát nem tudom, szóval én nem tettem rá.
2014. nov. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

értem,

biztosra akarok menni mert kínozni nem akarom őket pláne azt nem hogy elpusztuljanak.. :/


Szerintem az lesz hogy megvárom ezt a nyarat és próbálom a hőmérsékletet beállítani, ha sikerül sikerül ha nem nem :D

2014. nov. 10. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!