Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért rendeznek át mindent a...

Miért rendeznek át mindent a teknőseim az akváriumba?

Figyelt kérdés
Kèt sàrgafülű èkszer teknősőm van,napok óta àtrendezik az akvàriumot ès leszedik a vizfòrgatót ès a vízmelegítőt feldurjàk a kavicsokat az egèsz akvàrum aljàn . Megprobàltam màr àtrendezni kicserèlni a dolgokat , de hiàba ugyan úgy folytatjàk. Nem tudom mibajuk lehet!! Mit csinàljak ??

2014. nov. 11. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
vagy no a pancelja es vakarozik vagy unatkozik. van megfelelo nagysagu mapozohelyuk??
2014. nov. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen elèg nagy napozójuk van ketten simàn ràfèrnek , de inkàbb egymàs tetejère màsznak ès úgy napoznak .
2014. nov. 11. 11:44
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem is két sárgafülűm van, akik szintén ezt csinálják. volt két gömb moha is benne, azokat is teljesen szétcincálták. lehet, hogy kicsi nekik a hely. én legalábbis most fogok venni egy nagyobb akvit nekik.

lehet, hogy csak így tudják levezetni a felgyülemlett energiájukat. én már szimplán csak azt mondom, hogy randalíroznak :)

2014. nov. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekemis mikor ketto tekim volt egymas tetejen voltak. akkor csak unatkoznak. az enyem addig kocogtatja reggel az akvarium uveget meg fel nem kapcsolom a napozojat :)
2014. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A teknősök szeretnek turkálni a kövek között.Probáltål más novenyt
2014. dec. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy azért másznak egymásra mert jobban süti ott a fény őket , milyen messze van a lámpa? Mivel világítod?
2014. dec. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Téged bezárnának egy akkora helyre életed végéig, ahol tudsz tenni három lépést a falig, Te mit csinálnál? Ha lenne berendezés, szerintem Te is átrendeznéd.


Ok, hogy érdekesek meg viccesek a teknősök, de szerintem nem túl jó nekik egy akváriumban leélni évtizedeket.

2015. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!