Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szakállas agáma súlyos kalcium...

Szakállas agáma súlyos kalciumhiány ötleteket?

Figyelt kérdés

brutális körülmények között tartott agámát mentettem ki egy bp kereskedésből, egyszerűen nem tudtam otthagyni. 20x20cm terráriumba volt se fűtés se uv nélkül! kb 5honapos rettenet sovány koordinálatlan mozgás, eleséget nem tudja elkapni! kálciumot d3 vitamint uvbt kapja most már! mi lenne a legjobb?

ez a videon véltem nagy hasonlóságot http://www.youtube.com/watch?v=Bxg-HGfbVs0&feature=youtu.be



2014. nov. 17. 19:06
 1/1 anonim válasza:
100%

Szerencsétlen állat.. :( Kíváncsi vagyok melyik kereskedésben tartják így az állatokat?


Sátorhelyi Tamást keresd fel, szerintem Bp egyik, ha nem a legjobb állatorvosa, 13. kerületben a Béke térnél van a rendelője, mi is jártunk már nála agámával, és nagyon segítőkész volt.

[link]

2014. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!