Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy vízi teknős meddig bírja...

Egy vízi teknős meddig bírja víz nélkül?

Figyelt kérdés
Szeretnék teknőst tartani, még nem tudom milyen fajtát, de vízi teknőst. a neten nem annyira találtam semmit a tartásáról akvárium berendezés, etetéséről meg ilyesmi, ha valaki tud ilyesmi videót linkelné? és milyen teknőst érdemes venni? és ha kiveszem a vízből, szóval nem szárad ki gondolom azonnal segítsetek kérek :D
2014. nov. 23. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

nem tudom hogy kerestél, tele van leírásokkal a net...

[link]

2014. nov. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és meddig él mondjuk egy ékszerteknős?
2014. nov. 23. 14:14
 3/10 anonim válasza:
100%
Nekem ékszerteknősö, van és az akváriumban van 2 nagyobb kő amin tud napozni ha akar, víz nélkül egy napnál tovább nem érdemes víz nélkül hagyni, mert kiszárad a teste, etetni 2 éves koráig naponta, utána pedig elég 2 naponta.és száraz bolharákkal,szárított hallal,teknősmüzlivel,és néha ilyen kissebb élő ahalat is kap az alváriumba mait megesz.Én őt 3000 forintért vettem.
2014. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
HaRmadik válaszoló vagyok és átlagba ha jól tartják akkor akár 25 évet is élhet.
2014. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, még annyi kérdésem lenne, hogy azt olvastam, hogy egy 35 cm nél nagyobb teknősnek hetente csak hetente egyszer kell ennit adni. ez igaz? dehát akkor nem halnak éhen?? :c
2014. nov. 23. 14:34
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem halnak éhen, miért halnának? Nem az emberekhez kell hasonlítani őket.
2014. nov. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem hal éhen hogyha fokozatosan szoktatod le a mindennapi etetésről.
2014. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az én teknőseim csak 15 centisek és hetente egyszer kapnak már enni és nem haltak még éhen.
2014. nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kb fél óráig/1óráig.Tovább biztosan nem.
2022. jún. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akvárium berendezéshez cuccok:Víz szűrő Vízmegelítő,UVB lámpa,napozó kő, búvóhely ha azt szeretnéd hogy a páncélja ne legyen sérülékeny és puha akkor páncél erősítő kálcium tömb.
2022. jún. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!