Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit tarthatnék benne?

Varyag kérdése:

Mit tarthatnék benne?

Figyelt kérdés
Üdv! Közel 1,5 évig tartottam 3 leopárdgekkót, de most megváltam tőlük. Szeretnék valami más hüllőt tartani az eddig meglévő 90x50x50-es terráriumomba, de sajnos nem tudok dönteni :) Segítségeteket szeretném kérni hogy, esetleg kicsit átalakítva, milyen állatot lenne célszerű választanom. Előre is köszi a válaszokat!(szakállas agámát lehetőleg nem szeretnék, ők nem annyira "jönnek be":P)
2014. dec. 3. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gabonasiklót :) Aránylag olcsó és könnyű tartani és mivel gondolom a gekkóknak is szökésmentes fűtött terráriuma van az is épp megfelel neki.egyedül a táplálással van egy kis gond mert kizárólag egeret eszik...ha mégis mellette döntesz egész biztos nagyon megkedveled mert nagyon szép és érdekes
2014. dec. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot! :) Én a királypitont néztem, az jobban tetszik. Persze, megvan a gekkók fűtőkábele, meg egy izzófoglalat van beleszerelve, 60W-os.
2014. dec. 4. 13:16
 3/4 Végh András45678 ***** válasza:
Szerintem ez egy felnőtt királypitonnak túl kicsi,egy fiatalnak elég..Kígyók közül a patkánysikló és királysiklófajok valamelyikét ajánlom, ill. gabonasiklót.Kb.2 éves korig lenne elég egy királypitonnak vagy egy szivárványos boának.Ha nem akarsz szakikat,a telepes agáma is jó választás,a hímeknek gyönyörű színük van.Esetleg egy kéknyelvű szkink,vagy tüskésfarkú varánusz is elférne benne.Gekkók közül lehet afrikai vagy hainani zsírfarkú gekkó(Feltéve ha nyáron is 25 fok körül tudod tartani a hőmérsékletet).Egészen véletlenül ez nem egy Exo Terra terkó?
2014. dec. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem, saját gyártmány, bútorlapból, és üveg tolóajtóval :)
2015. jan. 25. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!