Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szerintetek Szakállas agámával...

Szerintetek Szakállas agámával vagy Gekkóval kezdjem a terrarisztikát?

Figyelt kérdés

Itt leginkább a havi eltartáson gondolkozom. Mert szerintem egyikkel se lenne baj. A terráriumot megtudom csinálni, itt inkább az érdekelne hogy mennyivel számoljak több havi pénzt a szakállas agámára?


Gekkók közül melyikek a nappaliak? A nappali madagaszkárin kívül? :D


Ja és a gekkót egyáltalán kézbe lehet venni? Gondolok itt a farkára, meg a tapadó korongokra?


2014. dec. 12. 22:09
 1/4 Platypus ***** válasza:
Ha rendszeresen kézbe szeretnéd venni a majdani állatodat akkor az agámát válaszd. Meg lehet fogni a gekkókat is, de úgy kell rájuk vigyázni mint a porcelánra és ha meglépnek átkozottul nehéz megfogni őket és könnyen bajuk eshet. Az agámák viszont kifejezetten nyugisak tudnak lenni, nyugodtan ki lehet őket engedni néha a szobába.
2014. dec. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A zoldsegekre kb mennyit kell havonta koltenem (agama)
2014. dec. 13. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Havonta kb 4db répát, 2 fej salátát és egy kis zacskó mirelit kukoricát. A salátából marad, azt meg kell enned, nehogy megromoljon. De ha szoktatok otthon főzni párolt zöldséget, van pl olyan hogy mirelit franciasaláta alap, abból 2 kanálnyit megfőzöl neki, azt is megeszi. Én ezért nem tudnám külön kiszámolni, hogy ő mit eszik, mert én is eszem zöldségeket.
2014. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ennyi? :))azthittem hogy vagy 6x enyit megkajál . Na megint megjött a kedvem hogy agamat tartsak :D
2014. dec. 15. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!