Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy vegyem rá anyukámat...

Hogy vegyem rá anyukámat arra, hogy vegyünk teknőst? Fél attól, hogy ha epusztul megint sírni fogunk, mert nemrég pusztult el 2 tengerimalacunk?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy teknőst, gondoznám is de anya nem engedi
2008. aug. 17. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont így voltam! :D

Én csak azt mondanám neki a helyedben,hogy minden élőlény meghal egyszer,és "csak" ezért nem lehet/szabad nem tartani állatokat.Mert amíg él,addig nagyon sok örömet okoz!Ráadásul megtanuljuk vele a felelősséget is! :P


Én csak egy egy valamit szeretnék kérdezni,ha sikerül meggyőznöd:Biztosan felkészültél egy teknős gondozására?Nem olyan egyszerű,mint ahogy látszik! :) Egyenlőre még nem tapasztalat,de a sok "mester" mind ezt mondja! :D Ha mégis aláveted magad,akkor azt ajánlom,hogy nézz meg sok oldalt az interneten,illetve böngéssz át pár könyvet,hogy hogyan is kell megfelelően tartani egy ari kis teknőst!!Persze ha már volt valaha teknősötök,akkor nem szóltam! XD

2008. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos a teknősbéka fiatal korában nemlehet tudni, meddig bírja. Unokatesóimnak már vagy 5 volt, 1 hónapnál tovább pedig sohasem bírták. Nekünk meg 13 éve vettünk azóta élnek és virulnak. Most élik fénykorukat. Mondd, hogy gondozni fogod, ügyes leszek, csak próbáljátok meg, ha nemmegy akkor elajándékozhatjátok. És mégse szakad meg a szjved, mert akkor is jóhejre kerül. És ha tehetitek, (tudom, hogy a kistekik nagyon édik, én tegnap majdnem el is csábultam és vettem még egyet.) akkor már idősebbet 1-2 vagy több éveset vegyetek, mert a nagyok szívősabbak. És ne állatkereskedésben, vagy legalábbis olyan helyen ahol jóltarták őket, és egészségeset. Sérültet ne vegyetek, mert akkor talán külön gondozás is kell. Remélem sikerül anyud meggyőznöd.:)
2008. aug. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Ha sikerül meggyőzni:

[link]

2008. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
szerintem ha az előző meghalt, akkor ez se fog tovább élni...
2008. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
visszavontam az előző hozzászólásom, nem olvayastam végog a kérdést.
2008. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!