Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Olvastam hogy ha nem eszik a...

Nevem? kérdése:

Olvastam hogy ha nem eszik a szakallas agama, fecskendobe fel kellszivni pl banan turmixot es a szajaba kell adni. De azt hogy, ha nem nyitja ki? Nezi a csotanyt, de nem tamad rá.2 napja nem eszik.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 napja van nálam, 16-17 cmes kis szakallas agama. Az akvarium eleg nagy neki, viszont a teteje nincs lefedve . Ez baj lehet? Egesz nap a napozo alatt van. Van neki uvb lampa is. Lehet hideg van a tobbi reszen hogy nincs lefedve? Szobaba 23-25 fok van atlagba. Sajnos nem tudtam meg megmerni mennyi a hőfok az akvariumaba

2015. jan. 15. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt írnak az etetésről.Én arra gyanakszom,hogy nagy neki a csótány.

[link]

2015. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 nap nem a világvége, de próbálj meg valami kisebbet szerintem is. Kis tücsköt, lisztkukacot pl.


Vagy kínáld meg reszelt répával. A répa élénk színe szokta érdekelni.

2015. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nálam is pont ez a helyzet. Nézi de nem eszi meg. Amikor a csipesszel tartom a szájához ő becsukja a szemét. Tegnap csak 1 szelet uborkát evett, mást nem akart enni. Ma pedig elbújt és nem hajlandó előjönni.
2015. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!