Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Lehet a gabonasiklónak az...

Lehet a gabonasiklónak az egeren kívül más eledelt adni?

Figyelt kérdés
Van egy fiatal gabonasiklóm még apró fagyasztott kisegereket eszik, de most nem tudok neki mit adni, mert ahol eddig vettem az egeret most hirtelen elfogyott és azt mondták hogy egy hét múlva már lesz de visszamentem és még akkor sem volt, nem is lesz jó ideig.Szóval az a lényeg hogy már két hete nem evett és az apukám egy hét múlva tud beszerezni pestről...Tudom hogy addig kibírja élelem nélkül de nagyon éhesnek látszik mert egész nap ha csak meglát engem már összevissza tekereg...Nem lehet neki esetleg valami mást is adni?Van egy teknősöm és neki az eleségére gondoltam(szárított hal vagy szív-mix...)Ez jó ötlet vagy baja lehet tőle?

2015. jan. 23. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Biztosan van az osztálytársaid között, akinek van szaporodó egere, hörcsögje,patkánya más kisállata. 1-2 meleg mozgó, újszülöttnek jobban fog örülni, mint a fagyasztott kajának.
2015. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szeretek élőt adni mert sajnálom őket de a fagyasztottat mindig megmelegítem előtte...Egyébként egyik ismerősömnek sincs rágcsálója, csak nekem hörcsögeim de ők nem szaporodnak és amúgy sem szívesen adok neki hörcsögöt...:( Hát azt hiszem akkor meg kell várnom a jövő hét végét...Azért köszönöm szépen a tippet!
2015. jan. 23. 20:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja megenni.Csak egeret vagy más kisebb rágcsálókat esznek.Egyébként hónapokig kibírják élelem nélkül.Persze,hogy éhesnek látszik,hiszen a kígyók oportunista evők,ami annyit tesz,hogy akármennyi kaját lát azt megeszi,hiába nem éhes.Szóval nyugalom,nem éhezik,ha 2 hete evett.
2015. jan. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!