Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szeretnék venni egy kaméleont...

Szeretnék venni egy kaméleont de milyen fajtát lenne érdemes venni és kb mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az állatokat, de azonbelül a hüllőket a legjobban. Van itthon egy tarajos teknősöm. Eredetileg kígyót szerettem volna de azt anya nem engedte meg így felvetettem neki a kaméleont és arra rábólintott. Szét is néztem az interneten a fajtákat illetően de nem tudom melyiket érné meg megvenni.

2015. jan. 24. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
8%

Szia!


A kaméleon tartása nem kezdőknek való,már bocs. Pesten a KIS TEKI és a TRIONIX boltok tudnak tanácsot adni,ha mégis belevágsz. Sajna készülj fel a bukásra. :( ÉS EZ NEM BÁNTÁS,HANEM SEGÍTSÉG!!!


[link]


[link]


[link]

2015. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne elmenni egy hullőborzére ott kicsit olcsóbb! Tényleg nem a legegyszerűbb tartani de meglehet oldan. A fajtát illetoén sisakos kameleont kéne venni az a,, legszivosabb''! Ha kézhez szeretnéd szoktatni akkor nostenyt vegyél ha pedig csak,, disznek " akkor jó a hím! Remélem tudtam segíteni! Ha van egyéb kérdésed szólj ;)
2015. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló köszönöm :-) !
2015. jan. 25. 16:05
 4/8 anonim ***** válasza:
1.válaszolóval nem 100%ban értek egyet mert én is kaméleonnal kezdtem és semmivel sem nehezebb tartani mint egy leopárd gekkót:) szerintem a sisakos kaméleont válaszd,nekem is az van,könnyű a tartása és nagyon cuki:3 imádom.Én a terraplázában vettem még kicsinek és 5.000Ft volt.Állat börzéken olcsóbb meg még van pár kisállat kereskedés ahol 5-7.000 pl a Kis teki (Bp. Deák tér mellett) de van ahol 17.000körül van...
2015. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a támogatást! :-)
2015. jan. 26. 15:40
 6/8 anonim válasza:
Én is a sisakos kaméleont javaslom, én is sisakossal kezdtem, pont egy éve vettem a terraplázán, ott mindent megtalálsz ami a tartáshoz kell és általában olcsóbban is. :D Nekem is mondták hogy ne azzal kezdjek, de még mindig él boldogan. :D Sok sikert!
2015. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ViviennDeutsch válasza:

Nekem is sisakos kaméleonom van és nem olyan borzasztó nehéz a tartása. Viszont a 2. válaszolónak nincs igaza, a hímet könnyebb kézhez szoktatni.

chameleon farmon most 3500ért megkapod az állatot. plusz a felszerelés amire számolhatsz még minimum 30ezret + 4-5 hónap múlva terrárium csere.

2015. jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem olcsó de úgy néz ki hogy tavasszal veszek egyet. Köszi a válaszokat.
2015. jan. 30. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!