Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szakállas agáma etetését havi...

Szakállas agáma etetését havi 3 ezerből meg lehet oldani?

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Van aki meg tudja oldani,de én tenyésztőként nem tartom jónak,ha a táplálékon spórol valaki,mert ez meghatározza az állat egészségét.Én azt szoktam javasolni,hogy egy szakállas agáma teljes étrendjének 75%-át állati fehérjék tegyék ki.Különféle rovarok,kis rágcsálók,konzerv macska-és kutyaeleség.Azt vedd figyelembe,hogy egy szakállas agáma sokat eszik, legalább 25 tücsköt hetente,valamint alkalmanként egeret vagy szopóspatkányt.A fehérjén kívül fontos a zöldség,gyümölcs bevitele is.Nem mondok pontos összeget,de így is nyilvánvaló,hogy többe kerül,mint 3000 Ft.
2015. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tenyesztokent.. Mindenhol az van irva, es szinte mindenki azt mondja hogy 70%-ban zoldseget kell neki adni. Nem ertem ezt a 75% allatit hisz barmilyen oldalt nezel le van irva hogy halalos is lehet ennyi allati feherje egy kifejlett agama szamara.
2015. febr. 20. 09:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Tenyésztő? Pff... Nem tudom miféle tenyésztő vagy te kb semmi nem igaz amit leírtál. Csak kiskorában kell neki tücsköt adni mert különben elzsírosodik a szervei. Egy tücsök kb 15 ft, drágább helyeken 17, es nem eszik meg heti 25-ot de ha meg igy is szamoljuk akkor is havi 1700 ft ra jon ki. 1 eves koratol pedig csak gyumolcs es havi 1-2 alkalommal tucsok ami meg olcsobb. Az elso valaszolo nem tenyeszto hanem egy szakmai 0.
2015. ápr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!