Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Két tenyérnyi nagyságú teknősn...

Két tenyérnyi nagyságú teknősnek elég egy 79*37*47 cm-es akvárium?

Figyelt kérdés
Már régóta megvannak és már sztem elég nagyok ,de nem tudok nekik nagyobb akváriumot csináltatni mert már nem fér hova! Ez elég nekik? Van egy kis szigetkéjük is....csak nem tudom miért, oda nem nagyon szeretnek kimenni... csak ritkán...egy király és egy ékszerteknős amúgy és szerintem fiúk...

2015. febr. 21. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az kicsi lesz.
2015. febr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jozyik válasza:
Mind két fajnál fontos a víz megfelelő szintje, hőmérséklete, és az hogy a teknős némileg valoban tudjon bene uszni és ne csak egymást tológatv ázanak bene.
2015. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dehát tudnak benne úszni....de most mit tudnék csinálni? Már nem férne el, megszabadulni meg nem akarok tőlük...tippek?
2015. febr. 21. 22:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem túl nagy valóban, én kicsit nagyobban 85x 40be tartok egyet van beépített feljárója ( ragasztott üveg) így az egész területen tud úszni. Esetleg te is csináltathatnál bele ilyet és akkor legalább nem veszik el az a terület sem.

[link] üveg lapból áll és műfüvet ragasztanak általában rá.

2015. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja..."szigetke" alatt én is ilyen üveglapot értek...és szinte teljesen meg van töltve...már volt olyan,hogy egyszer kimászott az akváriumból...
2015. febr. 23. 07:43
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk műfüvet nem ragasztottam rá...csak ilyen köveket raktam oda
2015. febr. 23. 07:46
 7/7 anonim válasza:
Khm.. 69 a címkék között.. khm..
2015. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!