Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit kell tudni a királyteknős...

Mit kell tudni a királyteknős gondozásáról? Mit eszik szívesen? Össze tudtok állítani egy heti étrendet? Mennyire napozós teknős fajta? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 10:32
 1/5 anonim válasza:
ugyan az mint a vizi ékszerteknösöké .2x olxan magaslegyen aviz amilyen széles a teki 1x kell etetni naponta ha nincs vizforgató 2 naponta mosni.26-28 c os legyen a viz (vizmelegitő) a legjobb .közepesen napozós .(amilyen kedve van .lehet neki venni hatimenüt deabbol állitasz össze neki heti menüt amit veszel pl(gammarus(kák)teknősmüzli ,sziv-mix)bármi amit lehet kapni állatkereskedésbe devanegynagyon fontos ha lehet akk minden 2 nap fagyasztott halat aggy nekik (ez a fő táplálékuk)
2010. febr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Én most a saját tarajosomról fogok írni hogy mit szeret.Szereti a változatos étrendet és napozni. Hamar megszokja a helyét és egy idő után ha bedugod a kezed íz akváriumba akkor már nem is húzza be fejét ha kint van:D Mint az előző válaszban is elmondták 25-28 fokos vizet szereti.Az enyém például nagyon bújós volt amikor hozzám került de már nagyon kis fürge lett. :-)
2010. febr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Jah és én heti 1 szer takarítom és nincs semmi baja
2010. febr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:) Három napja kaptam meg, nem éppen kicsike, de fiatal teknősömet:) Túl gyorsan fejlődött, és félek, hogy valami baja lesz, pl. csontritkulás. Az enyém is elején félős volt, de most már odajön ha belerakom a kezemet a vízbe. Még napozni nem mer kijönni, de a vízben sütkérezik:)
2010. febr. 20. 10:34
 5/5 anonim válasza:
Nekem van egy királyteknősöm és egy ékszer, nagyon jól kijönnek, nagyon aranyosak már 2évesek:)! Én szárított halat adok nekik lés nem minden nap, a páncéljuktól függően kell táplálékot adni, ha elég nagy a páncéljuk lehe hetente egyszer(de ezt megtaláélod a neten, vagy állatkönyvben) nagyon aranysak, az enyémek is szelídek, de amikor adok nekik enni akkor kiveszik a kezemből:D De...ha simn betszem a keem akkor is megharapnak, ez a hátránya, de...kit érdekel.:D
2012. okt. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!