Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyibe fog kerülni a teknősö...

Mennyibe fog kerülni a teknősöm kezelése az állatorvosnál? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A teknősömnek begyulladt a szeme és elvittük az állatorvoshoz. Ő cseppentett a szemébe, és azt mondta, hogy holnap vigyük vissza. Gondolom több alkalommal is vissza kell majd. Kérdeztük, hogy mennyibe kerül most, egy alkalom? azt mondta, hogy a végén kifizetjük. DE KB MENNYIRE KÉSZÜLJÜNK? Csak nem lesz 10ezerFt a cseppentés.. mert én cseppentek itthon is neki egy ideje, de nem múlik el, de az orvos kinyitotta a szemét, és úgy cseppentett, úgy azért hatékonyabb lesz! :) AKKOR MENNYI LESZ KB AZ ÁRA? :) normális választ!
2015. febr. 24. 20:34
 1/5 anonim válasza:
Nem olcsó mulatság, az biztos... Szívás!
2015. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A manusnak nem indul az autója,így szerelőt hív hozzá.

A szerelő nézegeti egy darabig az autót,majd elővesz egy kalapácsot és ráüt a motorra,ami egyből beindul.

A sofőr hálásan kérdezi:

-Mennyivel tartozom?

-10001 forint lesz!

-Mennyi???Egyetlen ütésért?



Ha nem futja orvosra minek neked állat?

-Nem!Az ütés csak 1 forint,a többi azért,mert tudtam,hogy hova kell ütni!

2015. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha 20ezer én akkor is kifizetem, az nem érdekel. csak azt kérdeztem, hogy mennyire számítsak. De látom, sok itt az értelmes ember ;)
2015. febr. 24. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor minek kérdezel itt a helyett,hogy megkérdeznéd a dokit?
2015. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már ki is lett fizetve. (Y) 2 alkalom volt 1000 Ft :D
2015. febr. 26. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!