Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy kis ( kb.8 cm hosszú)...

Csabeszkusz99 kérdése:

Egy kis ( kb.8 cm hosszú) sisakos kaméleon hány tücsköt eszik meg egy nap?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy tegnap raktam be hozzá kifejlett tücsköket amelyekből reggel meg is evett kettőt, de azóta semmit sem evett a kis kaéleon... :/ ez baj, vagy ez így normális?

2015. márc. 8. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
a masikat megehetem en akkor? :)
2015. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy megijedt a nagy tücsköktől, akkor kisebbet kéne neki adni. De ne fekete tücsköt adj, mert azok nagyon agresszívak, az alvó kaméleont megrágják.


Szóval barna tücsköt vegyél és ha lehet akkor kisebbet.

Ha azt sem eszi és mellette hagyod, egy idő után úgyis meg fogja unni hogy a tücskök rajta másznak és akkor megeszi.


Egy jó lámpa mindenképp fontos a kaméleonnak. Pl repti glo 5.0 mert ebben van uv fény is, amire neki szüksége van a jó étvágyhoz is, meg az élethez.

2015. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kifejlett tücsök nagy egy nyolc centis kaméleonnak, még akkor is, ha a farka nélkül annyi. Nekem fulladt már meg kaméleonom túl nagy tücsöktől, úgyhogy javaslom a légy méretű tücsköt.
2015. márc. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!