Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen földet tegyek a gorog...

Erikovi kérdése:

Milyen földet tegyek a gorog teknosnek a akvariumba?

Figyelt kérdés
Es még mit vegyek neki?
2015. márc. 16. 14:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Es meg milyen novenyt???
2015. márc. 16. 17:12
 2/3 anonim ***** válasza:

1. a görög teknősöket mióta akváriumban szokás tartani? azt terráriumnak hívják.


2. szerintem célszerű odakint tartani őket ott nagyobb terük van, télen meg téli álmot alszanak.


3. de ha mindenáron "akváriumban" (terrráriumban) akarod tartani akkor az legyen jó tágas (szerintem készíts te mert ritkán lehet olyan nagy terrrátiumot kapni) és alacsony kb. 150×100×50cm (számtól függ), mert meg fognak nőni.


4. ami a földet illeti rakj be nekik enyhén homokos földet, hogy tudjanak ásni és turkálni kedvükre.


5. csinálj neki kövekből, vagy fából valami kis kuckót, hogy el tudjon bújni, és valami kis bőrlabdát hogy el tudjon szórakozni (nem azt mondom hogy majd focizni meg kosarazni fog vele, hanem hogy harapdálni, meg püfölgetni tudja.)


ha nem tudod gondozni és nem tudod hogyan kell tartani, akkor inkább ne vegyél. a görög teknős élőlény, és te felelősséggel tartozol neki!

2015. márc. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bőrlabda.. úr isten.. gratulálok.

A többi amit írtál, tök jó, kivéve a homokos földet. Kerti föld tökéletes. Más nagyon nem. Az egyéb bolti aljzatok tönkreteszik a teknős ízületeit.

De ez a bőrlabda.. ezt fel se tudom fogni, hogy mekkora hülyeség.

2018. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!