Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szerintetek megéri venni egy...

Szerintetek megéri venni egy leguánt háziállatnak? (többi lent)

Figyelt kérdés
14/f. vagyok és idén nyáron bővitjük a házat egy emelettel, melyen egy 4x4 m-es saját szobám lesz. Szeretnék bele egy háziállatot és valamiért egy leguánra gondoltam. Milyen fajtát érdemes leginkább venni, mit igényel a tartása, stb. Kb. mennyibe kerül egy, terráriummal együtt? Ha lehet olyanok válaszoljanak, akiknek már van tapasztalatuk ebben a témában...előre is köszi

2015. márc. 24. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
hát én ha vennék háziállatot olyat vennék amit lehet fogni,simogatni valamivel "érdekesebb" vegyél vadászgörényt az arannyos,szép,lehet vele játszani
2015. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem az is jó lenne, csakhogy félek, hogy kiszökik majd a szobából és lent, az udvaron van 3 elég hzamis kutyánk...innen már gondolom érted, mire célzok.... :D de amúgy jó ötlet köszi
2015. márc. 24. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ha belerakod egy ketrecbe ami elég tágas abból nemjön ki, ha kiveszed meg figyelsz rá, majd utána visszarakod, amúgy a vadászgörényt lehet sétáltatni is direkt van rá póráz, nekem 2 éve van és nagyon szórakoztató jószág
2015. márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy hüllővel nemigen lehet társas kapcsolatot kialakítani. A 16 m2-es szobában nehezen fogsz elférni, ha még egy 2x2x2 m-es terráriumot is akarsz bele tenni A többiről ne is beszéljünk...
2015. márc. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!