Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy mentsem meg ezt a békát?

Hogy mentsem meg ezt a békát?

Figyelt kérdés

Itt találtam a lépcső alatt (kertes ház, falu), tiszta por volt, azt hittem, megdöglött, de lélegzik. Semmit sem tudok a békákról (lehet trollkodni, hogy hol voltam biológiaórán, tudom), de szerintem víz kéne ne...alig mozog, vagyis nem is mozog, de lélegzik meg pislog.

Betettem egy vizes vödörbe, félig kint van, mit csináljak vele? Van a falu végén egy patak, odavigyem vagy mi legyen?


2015. márc. 27. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, vidd a patak partjára. Mást nemigen tudsz tenni érte.
2015. márc. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tedd ki egy bokor alá vagy a kerítés tövébe. Ha gyepi vagy erdei béka, akkor belefullad a vízbe. Kár volt felvenned, nyilván most ébredt fel a téli álomból és kost megzavartad a normális történések menetét.
2015. márc. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Trafó1 ***** válasza:

Csókold meg.

Herceg, fehér ló, ilyesmi.

2015. márc. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Már nem a hercegek járnak a fehér lovon

2015. márc. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2/4, muszáj volt eldeponálnom, a kutya ott ugrált mellette egy centivel, s később megjött a macska is. Mindkettő híres arról, hogy bármit megeszik, ami az útjába kerül, a macska még meg is kínozza.

Mondom, én nem értek hozzá, egy ismerős tanácsolta, h nyugodtan tegyem vízbe, mert minden béka tud úszni, max. ha szárazföldi, kimászik.

Hát nem tudom. Majd még írok később, mi lett vele. Ha túléli, elnevezem.

2015. márc. 27. 10:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!


igazából nem a víz a lényeg, hanem a kaja. Tudsz neki biztosítani legalább legyeket meg lisztkukacot? Szerintem vidd el a patak partjára, és engedd el. Ő majd tudja, mi a legjobb neki.

2015. márc. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!