Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Akarok venni 2 aligator...

Istvanfy kérdése:

Akarok venni 2 aligator teknost, mit javasoltok a tartasaval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

#aligator teknos
2015. ápr. 7. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Veszélyes állatok tartására feljogosító engedélyt, amit szinte lehetetlen megszerezni.
2015. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az olx en lattam egy hirdetest, gondolom a hirdetonek van. Es mien papirok kellenek?
2015. ápr. 7. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt tanacsolom, hogy ne tarts. Épp elegen mászkálnak szabadon azok közül, akik túl nagyra nőttek, és emiatt szabadon engedték őket.
2015. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Olvastam nehany esetet es tudom hogy szabadon eresztese veszejes. De en amugysem eresztenem szabadon, nem tudnek megvalni tolle, max szajkosarat kotok ra hogy ne harapja le a labam ha kieresztem setalni XD

De amugy oket is ugy kell tartani mint a sargafulu ekszerteknosoket?

2015. ápr. 7. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Körülbelül úgy, csak sokszor akkora helyen. És attól, hogy a hirdetőnek van engedélye, attól még neked nem adhat el veszélyes állatot, csak ha neked is van engedélyed.
2015. ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A tobb hely az nem gond, ha kinovik az akvariumot akkor kirakom a kinti szokokutba(kb100 L) ha azt is kinovi akkor asok egy nagy godrot es csinalok egy halastavat nekik falun. :l

Ahh tenleg hulye otlet, inkabb nem veszek.

Kosz a felvilagositast.

2015. ápr. 7. 20:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Először is vegyél előre pár művégtagot....
2015. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!