Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Valaki leírná nekem, hogy a...

Kissimre1998 kérdése:

Valaki leírná nekem, hogy a gabonasiklót milyen gyakran kell etetni? (kicsitől ---> a nagyig)

Figyelt kérdés

#etetés #gabonasikló #sikló #Hőllő #kicsitől #nagyig
2015. máj. 5. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy gabona siklóm van meg egy király pitonom és én általában 4 hetenet adok nekik élő egeret. Fejenként 5-6 egeret esznek meg.De volt olyan is hogy 3 egér elég volt a király pitonnak a siklónak meg 4.Van aki ennél gyakrabban eteti őket gondolom kevesebb egérrel.De érdekelne engem is hogy mások hogy etetik őket.Fiatal korban biztosan gyakrabban kell etetni őket.
2015. máj. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Idézem:


"Én kis siklóimat heti 2x 1, vagy heti 1x 2 napos egérrel etetem. Felnőtt siklóimat pedig heti 1 felnőtt egérrel."


Forrás:

[link]

2015. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ha valakinek bármi Tapasztalata van írja! :D
2015. máj. 6. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Legoptimálisabb a 2 hetente etetés.Ez kicsiknél és nagyoknál is megfelelő idő.
2015. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4 hetente egy gabonasiklót? te normális vagy ember? teljesen más az anyagcseréjük mint egy óriáskígyónak.... örülnék ha már valaki állatot tart akkor legalább a neten utánaolvasna a dolognak...


gabonasiklót kiskorában hetente, és kb 1 éves korára ki lehet tolni lassanként az időtartalmat 2 hétre. de tovább nem, nem egészséges... általánosságban elmondható h miután pottyant vársz 2-3 napot és mehet az új kaja... ha meg spórolni akarsz az egérrel azért etetsz 4 hetente akkor ne tarts állatot.... hihetetlen...

2015. máj. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!