Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Királypiton Mitől lehet a...

Királypiton Mitől lehet a rossz vedlés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítség! Van január óta egy gyönyörű királypiton hímem ha minden igaz, tavaly novemberi és vedlik szép rendszerességgel csak az a probléma hogy nem egyben hanem darabkásan és egyedül hetekig szenved vele ezért van hogy rásegítek. már próbáltam a párásítást nem vált be kőmérséklet is oké... nem tudom mit próbálhatnék még. Szépen is eszik nagy étvágyú egészséges szép formás. Csak a vedlés ilyen. Mitől?



2015. máj. 8. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Az enyém vedlett így, mikor megvettem. Cafatokban jött róla a bőr. Nálam volt meleg, napsütés és egy medencéje is. Tökéletesen vedlett miután hazavittem. Várj vele, vagy nézz valami vitamint, amit az egérbe injekciózva adhatsz neki.
2015. máj. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Medencéje van?
2015. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van medencéje igen és jóval nagyobb is nála belefér belepi bele is szokott menni és kap kálciumos vitamin cseppet bele
2015. máj. 8. 12:42
 4/9 A kérdező kommentje:
2015. máj. 8. 12:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyi a páratartalom?
2015. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
40-45% körül szokott lenni vedlésnél magasabb
2015. máj. 9. 01:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez elég kevés.70 % legalább legyen vedléskor.
2015. máj. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már előző vedlésnél megemeltem de akkor is úgy vedlett
2015. máj. 9. 11:45
 9/9 anonim válasza:
Nálam is volt ilyen az első királypitonomnál. Nekem azt mondták hogy ha elkezdte a vedlést akkor egy lavórban langyos vízben kell áztatni és lehúzni kézzel a bőrét. Nálam bevált és azóta már magától is vedlik.
2015. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!