Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ma este hangosan kezdett el...

Ma este hangosan kezdett el "sírni" a teknősöm. Oké hogy állatorvos de csak holnap! Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
sírni?? Ez alatt pontosan mit értesz? Még sosem hallottam teknőst "sírni". Nem inkább olyasmi hangot hallat mintha sípolna? Nem zihál, vagy nehezen nem veszi nehezen a levegőt? Mert ezek a tüdőgyulladás tünetei. Meleg vízbe (kb 30 fokos) kell tenni addig is míg elviszed az orvoshoz.
2010. febr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De, sípol. Már megjöttünk a dokitól. Kapott vitamint és antibiotikumot. Ha nem javul, szombaton megint megyünk. Köszönöm a tanácsodat!
2010. febr. 24. 11:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Remélem hogy minden rendben lesz, időben elvittétek és kapott gyógyszert így szinte biztos hogy rendbe fog jönni. Majd írd meg hogy s mint van!:)

Első voltam

2010. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, várjuk a fejleményeket! :)
2010. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést. Most egy kicsit mintha kevesebbet sípolna... Remélem igazad lesz és meggyógyul az én kis Vacakom. Ő a legkisebb és nagyon aggódom érte. Megírom hogy meggyógyult!- legalábbis remélem hogy írhatom :S
2010. febr. 24. 19:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kamilla teába tettem 3o fokon volt a melegitö kb. 1 hetet, kapott antibiotikumot és meggyógyult.Mindig 26-28 fokos vizbe kell tartani.
2010. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Azt gondolom meggyógyult Vacak :) Szombaton kapott még egy injekciót, tegap óta nem sípol! Még egy darabig azért melegvízben tartom, ahogy tanácsoltátok. Köszi mégegyszer!

2010. márc. 1. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!