Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen nevet adjak a kígyómnak?

Milyen nevet adjak a kígyómnak?

Figyelt kérdés
Valószínűleg királypitonom, gabonasiklóm esetleg boám lesz. Névötletek? Fogalmam sincs mi legyen a neve.

2015. máj. 12. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
az enyem allandoan katonas es a baratnom jancsinak nevezte el
2015. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Viktor, János és László.
2015. máj. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem szeretnék ilyen "ember" nevet adni neki inkább valami állathoz illőbbet
2015. máj. 12. 15:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Előbb talán nézz utána a tartásuknak...a boa, meg a királysikló között van némi különbség...a neve ráér, ha már megkaptad.
2015. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem gabonasiklóm van!! Fogalmam sincs, hogy miért de Müzli lett a neve! ^^

Amúgy attól is függhet a neve, hogy milyen színű pl.: egy albínó (nem vagyok szakértő szóval lehet nem jól írom) kiránypitonnak lehetne Fanta a neve mert van benne sárga. Meg amúgy szerintem aranyos név a Fanta is! :)

De attól függ, hogy te most ilyen aranyos kisállatnak veszed vagy valami "félelmetesebb" nevet akarsz neki.

Remélem tudtam segíteni! :)

2015. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Perselus, Nagini, Mardekár, . Harry Potter alapján.
2015. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az enyém Zserbó, a színe alapján. Elnevezheted valami kajáról, vagy valami filmből. Nekem csak úgy simán beugranak a furcsa állatnevek :,D
2017. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!