Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Eleget esznek a bébi ékszertek...

Eleget esznek a bébi ékszerteknőseim?

Figyelt kérdés

Kb három hetesek. Akitől kaptam, napi másfél kishalat adott nekik együtt. És ott csípkedték egymást. Nálam nem piszkálódnak, de én többet is adok nekik enni.

Ez jó lehet így?



2015. máj. 14. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A teknős fej-nyak hossz mérete általában a megfelelő mennyiség. Fagyasztott halacskát kapnak? A hal mérete változó lehet, ezért nem lehet meghatározni darabra a mennyiséget. Figyelni kell őket evés közben. Ha már jól vannak lakva, akkor vissza köpködik, és marcangolják a halat, ilyenkor már nem kell többet adni nekik. Apróra kell vágni a halat, amit egyben egy falatként lenyelnek. Ami fontos még, hogy figyelni kell, hogy egyenlő mennyiségben egyenek, mert az egyik lemaradhat a növekedésben, és annak súlyos következményei lehetnek.
2015. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálom, hogy felvagdalom pici falatokra a halat, és egymás mellé teszem őket. Amikor nagyjából akkora az adag mint a teki feje-nyaka egyben, az a mennyiség mehet!

Ha ketten vannak, akkor nyilván ugyanez kétszer.

2015. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi Béla, gondoltam, hogy te adsz választ.)
2015. máj. 14. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!