Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyit érdemes kérni egy...

Mennyit érdemes kérni egy teknősért?

Figyelt kérdés

Egy 2 éves sárgafülű ékszerteknősről van szó. Általában mennyibe kerül?

Én 2500-ért vettem.


2015. máj. 20. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2-4e között
2015. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
5-6 ezer lenne szerintem a reális ár.
2015. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért ez sok mindentől függ.

A teknősökre szokás ráunni pár év után, ha te is ki akarod rakni, örülj neki, ha valaki hajlandó befogadni.

Némely teknősgazda egyáltalán nem az állat érdekeit nézi.. Ha esetleg két évesen már el akarod adni, mit gondoltál, mekkorára fog nőni?

2015. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eladni? Örülj, ha valaki ingyen elfogadja és gondoskodik róla. Azt a teknőst fel is kell ám nevelni, és az nem tíz fillérbe kerül. Elég hamar ráuntál, de azt felejtsd el, hogy fizetni fognak a fölöslegessé vált állatokért, mert aki fizet, az a kereskedésből veszi. Két év alatt tapasztalhattad, mennyit eszik egy teknős, ne várd, hogy két kézzel kapjanak érte. Sajnálom, ez van. Örülj, ha elviszik. Nekem nyolc teknősöm van, de nem adnám oda őket senkinek.
2015. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Amíg nem tudjátok, hogy miért adnám oda másnak, addig ne ítélkezzetek...

2015. máj. 25. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!