Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van egy kis mocsári tekim,...

Van egy kis mocsári tekim, kint volt a kerti tavunkban, előbb az udvar közepén találtam. Valószínüleg a szomszéd macska a tettes.1-2 helyen fel van sértve a páncélja, az egyik szemén meg hártya van, nem nyissa ki. mit csináljak vele? Most behoztam.

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz, de közben legyél vele tisztában, hogy egy védett állat amit tilps fogságban tartani.
2015. jún. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szerbiai vagyok,ha jól tudom itt nem védett.
2015. jún. 4. 12:37
 3/10 anonim ***** válasza:
A teknősös kerti tavat mindig körbe kell keríteni! Persze egy macska bármin átmegy, de csökkenteni lehet az ilyen balesetek esélyét. Vidd orvoshoz, hátha lehet segíteni rajta, de aztán gyorsan meg kell csinálni az elkerítést, főleg ha van még tekid.
2015. jún. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
van még görög tekim,szárazföldi..a kicsi már jobban van,megette a kaját,a tó még csak kezdetleges állapotban van,lesz benne szökőkút szerűség ami mindig folyni fog,lehet hogy majd a macskaveszélyt is csökkenti, régebben akváriumban tartottam,ezért gondoltuk hogy kint jobban érzi majd magát
2015. jún. 4. 13:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Látszik hogy szereted az állataid, és örülök, hogy jobban van a kicsi. Viszont állatot tartani nagy felelősség, te vagy a felelős a biztonságukért. A kerti tavat feltétlenül el kell hogy kerítsd, és a görög tekiket is meg kell védeni.

Sok sikert!

2015. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi ^^ most megyek majd állatesgészségügyi középsuliba :)
2015. jún. 4. 13:33
 7/10 Ashurakka válasza:
41%

hello

csatlakozom,ha nem gond

am ha tekit tartasz szinte betonkeritest kell nekik epiteni kepes tizszer akkora sziklat is felemelni,ha at akar alatta bujni

sot mindenen atmegy,meg ha kozben fel is serti magat

es ha lelkileg okes,akkor a macskat kell felteni tole,mert kepes felbetorni a lababan a csontot,ha beleharap

utoirat am en is szerbiai wok

2015. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
elpusztult ma :(
2015. jún. 6. 23:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom.

Amíg nincs teljesen kész a tó, addig ne tégy bele másikat. És kerítés tényleg nagyon fontos.

Van még a görög tekid, sok sikert hozzá!

2015. jún. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz!Teknősök nagyon érzékenyek a betegségekre!Még a megfázás is akár végzetes lehet számukra.
2022. jún. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!