Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen kajat adhatok a ekszert...

Erikovi kérdése:

Milyen kajat adhatok a ekszertekimnek a hutobol?

Figyelt kérdés
2015. jún. 6. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmilyet, ha azt akarod, hogy éljen. Nem néztél utána vásárlás előtt, hogy mi a neki megfelelő táplálék?

Eddig mivel etetted?

Ami emberi eledel, maximum egy kis saláta, amit ehet, azt is inkább idősebb korban eszik.

Nekik a fagyasztott vagy élő hal való, a szúnyoglárva, rovarok, bolti táp sem nagyon.

2015. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Gyerekkoromban nekem is volt. Kijartunk a patakra kishalat fogni neki, de elofordult, hogy parizsit kapott. Imadta. Nem mindig tudtam halat adni neki. Ja, meg nyer marhahust, csirket is adtam neki aprora felvagva.

De tenyleg nem jok ezek neki szoval nagyon ritkan csak rendszeresen ne.

2015. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan takarmányt adjunk neki, amiket képes feldolgozni a szervezete. A szarvasmarha, disznó és más háziállat nem tartozik a teknősök természetes zsákmányállatai közé. :)

Nem akarok cinikus lenni, a lényeg, hogy a hüllőtartás alapelve az, hogy ami kockázatos, vagy nem tudunk róla mindent, azt INKÁBB NE! Abból még nem volt baj...

2015. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!