Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A béka le tud ásni a földbe?

A béka le tud ásni a földbe?

Figyelt kérdés
Mármint hát ugye azt látom hogy onnan jön elő, de hogy megy le? Milyen mélyre tudnak menni? Van olyan növény amit nem szeretnek, ezért elmennek a kertből? Vagy ha nem növény, valami más? Nagyon irtózom tőlük, arra gondoltam a kerítésnél lebetonoztatok akár 2 m mélyen is, egy erődöt építek, csak ne jöjjön be a kertembe. Tippek?

2015. jún. 11. 17:49
 1/3 shofia válasza:
Fölösleges 2 m mélyre beásni egy erődítményt. XD A békák csak betemetni tudják magukat max, de leásni a föld alá nem tudnak. Sajnos azt nem tudom hogyan űzhetnéd el őket, de mielött elkezdenél több métert ásni, muszály volt ezt leírnom. XD Még gondolkozok rajta hogy mit csinálj, szerintdm még vissza fogok térni erre a kérdésre.
2015. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt én is így gondoltam, azokkal a lábakkal elég érdekes lenne. De már ástuk a kertet és vagy 30 cm mélyen találtunk. Nem értem hogy kerül oda.

Azon gondolkodtam hogy valami sós levegő párologtató rendszer, gólyatelepítés, körbe betonozni a kerítésnél.

De más ötleteket is szívesen fogadok.

2015. jún. 11. 21:06
 3/3 savanyújóska ***** válasza:
A föld alatt csak telel, nem közlekedik, szóval oda csak olyan béka kerül, amelyik már egyszer beugrált.
2015. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!