Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Görög tekimet megrágcsálta a...

Lüszi13 kérdése:

Görög tekimet megrágcsálta a kutyám. Szerencsére időben észrevettük de a páncélját sikerült megsebesítenie. Mivel segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés
Azonnal elvittük orvoshoz. Volt egy félig letört páncéldarabka a job lábánál amit az orvos levágott. Megnyomogatta a páncélját amiből addigra szivárgott a vér. Az orvos azt mondta hogy vigyük el egzotikus állatokkal foglalkozo orvoshoz akit fel is hivtam de azt mondta hogy nem tud segíteni meg kell várni mi lesz belőle. Minen nap betadine oldattal fertolőtlenitjuk a sebet de egész nap alszik és nem akar enni. Az incidens harom napja törtènt. Nagyon féltem a kicsit nagyon megszerettük és mindent megtennèk hogy meggyógyuljon. Tanácsokat szeretnék vagy akarmilyen véleményt.

#görög teknős #páncél sérülés
2015. jún. 16. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Jobban kellett volna vigyázni, de most az mindegy. :/


Szerintem kicsit depressziós lett. A kutyát ne lássa mert fél tőle!!! És mutasd meg neki hogy bízhat benned/bennetek! Probalgasd etetni, de ha nem megy akkor hagyd elotte, lehet csak kezbol nem fogadja el. Szerintem az hogy alszik a gyógyulás :) Azert vmi allatpszichologushoz el kellene azert vinni…

Joo tekizest! Gyogyuljon meg! ;)

2015. jún. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen próbáld meg rávenni, hogy egyen, én ugyan nem értek hozzá annyira, de nekem is van egy görögtekim és szoktam neki adni hüllőknek való vitaminport, ami segít a páncélja felépítésében...
2015. jún. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és ezt az ételére kell szórni.
2015. jún. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. jún. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is szoktam neki kalcium port adni tegnap már megevett egy kis darab málnát. Szerencsére nem fel tőlunk a málnát is a kezemből ette meg és mászkált is egy keveset remélem ez a gyógyulásnak tudható be. Nagyom köszönom a válaszokat.
2015. jún. 17. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!